Strona główna Aktualności

Hünnebeck i Strukturas zawarły strategiczne partnerstwo

Hünnebeck i Strukturas zawarły strategiczne partnerstwo

2. września 2021

Firma Hünnebeck, jeden z wiodących międzynarodowych producentów systemów deskowań i rusztowań, oraz Strukturas, dostawca specjalistycznego wyposażenia do budowy mostów, zawarły ze skutkiem natychmiastowym strategiczne partnerstwo. Celem tego partnerstwa jest zaoferowanie klientom kompleksowego portfolio produktów i rozwiązań dla budowy mostów z jednego źródła. Strukturas wnosi do tego partnerstwa swoje wieloletnie doświadczenie w zakresie systemów szalunków przejezdnych (MSS) do budowy mostów oraz planowania, dostawy i montażu wózków szalunkowych do metody nawisowej. Firma Hünnebeck projektuje i dostarcza systemy deskowań do filarów, przyczółków, ustrojów nośnych, systemy podparć wysokonośnych, jak również zabezpieczenia krawędziowe i rozwiązania dostępowe na placu budowy. W tym zakresie firma Hünnebeck korzysta z międzynarodowej zespołu inżynierów, którzy od 2020 r. są skupieni w Infrastructure Competence Centre. Ofertę uzupełniają usługi logistyczne oraz serwis i naprawa deskowań.

Rozszerzony asortyment jest dostępny od zaraz w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Chorwacji, Bośni i Hercegowinie, Serbii, Czarnogórze i Macedonii. Zapytania ofertowe na tych rynkach będą obsługiwane przez firmę Hünnebeck.

„Dla naszych klientów współpraca pomiędzy Hünnebeckiem i Strukturasem oferuje ogromne korzyści”, wyjaśnia Gerald Schönthaler, Dyrektor Zarządzający Hünnebeck Austria i Dyrektor Infrastruktury w grupie Hünnebeck. „Szczególnie w dużych projektach infrastrukturalnych, redukcja punktów kontaktowych zwiększa efektywność realizacji projektu, a tym samym przyczynia się do skrócenia czasu budowy i obniżenia kosztów całkowitych.”

„Strukturas i Hünnebeck już w przeszłości współpracowały ze sobą bardzo udanie, na przykład w Rumunii. Bardzo się cieszymy, że teraz wspólnie z firmą Hünnebeck możemy wprowadzić nasze specjalistyczne aplikacje na nowe rynki i uzupełnić je o rozwiązania systemowe i usługi firmy Hünnebeck. To prawdziwy pakiet mocy!” – mówi Oyvind Karlsen, Dyrektor Generalny firmy Strukturas.

O firmie Strukturas

Firma Strukturas, założona w 1991 roku, w ciągu ostatnich 20 lat rozwinęła się do rangi jednego z wiodących na świecie dostawców sprzętu do budowy obiektów mostowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o projektowanie konstrukcji stalowych, czy o sprzęt do budowy mostów, firma Strukturas tworzy wysokiej jakości rozwiązania, które nie tylko sprawdzają się w praktyce, ale także przewyższają oczekiwania klientów. Więcej: www.strukturas.no

Thank you message!