Strona główna Aktualności

BrandSafway powołuje zespół Asset Integrity Services Group

BrandSafway powołuje zespół Asset Integrity Services Group

9. stycznia 2018

Doświadczony i oddany zespół zapewnia zintegrowaną ochronę aktywów i sprzętu oraz usługi w zakresie niezawodności i zgodności z przepisami.

KENNEAW, Georgia, 9 stycznia 2018 r. – BrandSafway ogłasza utworzenie nowego zespołu Integrity Services Group, stworzonego w celu dostarczania bezpiecznych, zintegrowanych i wydajnych usług ochrony i zarządzania aktywami, a także rozwiązań zapewniających zgodność z przepisami.

Zespół Integrity Services Group obejmuje dobrze znane marki, jak MATCOR oraz Industrial Specialty Services, i oferuje:

  • Zarządzanie korozją
  • Montaż i produkty ochrony katodowej (w tym przewierty kierunkowe)
  • CIS: narzędzie kontroli ochrony katodowej
  • LDAR: wykrywanie i usuwanie wycieków
  • Pełny pakiet specjalistycznych usług mechanicznych, takich jak metoda TDW i blokowanie linii; hydrauliczne dokręcanie śrub; obróbka w terenie; izolacja linii i miejscowe testy spawania hydrostatycznego; obróbka cieplna; naprawy kompozytowe; wykrywanie wycieków, naprawa i uszczelnianie; demontaż śrub i nakrętek; dezintegracja metalu i naprawa zaworów.

„Biorąc pod uwagę historię BrandSafway w zakresie świadczenia bezpiecznych, wysokiej jakości i innowacyjnych usług przemysłowych, w tym rusztowań i innych rozwiązań w zakresie dostępu do pracy, izolacji i powłok, zajmujemy wyjątkową pozycję, aby rozszerzyć na naszych klientów ten pakiet innowacyjnych usług w zakresie integralności aktywów i zgodności z przepisami.” – wyjaśnił Bob Burns, który dołączył do BrandSafway w 2017 roku, aby przewodzić usługom średniego szczebla i został mianowany prezesem zespołu Integrity Services Group firmy BrandSafway. „Integrity Services Group to kolejny krok w naszym nieustającym dążeniu do celu, którym jest współpraca z naszymi klientami i bycie wartościowym, kompleksowym źródłem rozwiązań dla ich potrzeb projektowych. Łącząc nasze doświadczenie zarówno w zakresie rynków środkowego szczebla, jak i usług specjalistycznych, możemy lepiej zintegrować i usprawnić rozwiązania z dziedzin zarządzania aktywami i sprzętem dla naszych klientów zarówno na rynku ropy i gazu, jak i na rynkach energetycznych”.

Integrity Services Group składa się z dedykowanego zespołu ponad 450 specjalistów ds. usług technicznych działających w 18 lokalizacjach w następujących stanach: Alabama, Kolorado, Floryda, Illinois, Luizjana, Mississippi, Oklahoma, New Jersey, Nowy Meksyk, Karolina Północna, Pensylwania i Teksas. „Nasza rozległa sieć działań terenowych pozwala nam szybko i skutecznie przydzielać zespoły techniczne, siłę roboczą i innowacyjne zasoby sprzętowe, aby sprostać pilnym wymaganiom naszych klientów” – dodał Burns.

„Nasi klienci z sektora energetycznego i przemysłowego coraz częściej starają się minimalizować kosztowne przestoje i maksymalizować wydajność sprzętu, co wymaga światowej klasy usług w zakresie integralności aktywów i sprzętu, niezawodności i zgodności z przepisami.” – powiedział Bill Hayes, prezes i dyrektor generalny BrandSafway. „Dzięki ugruntowanym kompetencjom i doświadczeniu BrandSafway w zakresie zarówno rynków środkowego szczebla, jak i specjalistycznych usług, jesteśmy lepsi w dostarczaniu zintegrowanych i płynnych rozwiązań, a do tego oferujemy zróżnicowanie, którego potrzebują nasi klienci. Żadna inna firma nie zapewnia kompleksowych usług przemysłowych i rozwiązań do zarządzania aktywami, które posiadamy w ofercie”.

O BrandSafway

Stawiając bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, Brand Industrial Services, znane jako BrandSafway, powstało, gdy Brand Energy and Infrastructure Services oraz Safway Group zostały połączone w 2017 roku. BrandSafway oferuje najszerszą gamę usług, produktów i rozwiązań na rynkach przemysłowych, komercyjnych i infrastrukturalnych, wykorzystując przy tym swoją bezkonkurencyjną wiedzę. Dzięki globalnemu zasięgowi, rygorystycznym procesom operacyjnym i szerokiej ofercie usług – rusztowań i innych rozwiązań w zakresie dostępu, izolacji, powłok, usług specjalistycznych oraz deskowań i podpór – BrandSafway wspiera potrzeby klientów w zakresie konserwacji, napraw i remontów, a także nowych konstrukcji, usprawnień kapitałowych i planów rozbudowy. BrandSafway, spółka portfelowa Clayton, Dubilier & Rice, to prawie 5 miliardów dolarów przychodu, około 32 000 pracowników i ponad 350 lokalizacji w 30 krajach. Marka BrandSafway – wystarczająco duża, aby wykorzystać efekt skali do zwiększania bezpieczeństwa i produktywności, a jednocześnie elastyczna i żywo reagująca – zapewnia niezrównaną obsługę dzięki wykorzystaniu lokalnej siły roboczej i zarządzania.

Thank you message!